BEST DOOM COLLECTION IN THE WORLD

DÜNYANIN EN İYİ DOOM KOLEKSİYONU!

 

2 yıldan fazla süredir üzerinde uğraştığım Doom koleksiyonuma dair “güncel olmayan” video ve resimler.

10 Aralık 1993′te çıkan ilk Doom,  FPS türünün başlatıcılarından ve sunduğu grafik teknolojisiyle ilk 3 boyutlu oyunlardan biridir. Deneme sürümünün şimdiye dek 50 milyon kez PC’lere indirildiği ve tüm zamanların en çok oynanan PC oyunlarından biri olduğu tahmin ediliyor. id Software, yaklaşık 4 yıldır serinin 4 numaralı üyesi üzerinde çalışıyor.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERLERİNE TIKLAYIN!

Click on image to enlarge!


Bazı yorumlar / Comments:

John Carmack: “That is a great collection!” (Bu mükemmel bir koleksiyon).

Bethesda European PR Manager Alistair Hatch: “Amazing!” (İnanılmaz!).

Facebook.com/id Software: “We salute Mahmut Saral” (Mahmut Saral’ı selamlıyoruz).

Twitter.com/id Software: “We challenge anyone to share a better collection of DOOM items” (Daha iyi bir Doom koleksiyonu olanları paylaşmaya davet ediyoruz).

N4G.com: “Do you like DOOM? Well not as much as this guy. Yeah, this guy is DooMed” (Doom’u seviyor musunuz? Bu adam kadar değildir).

Bethblog.com: “It’s a collection that would even make John Carmack envious… unless he’s actually got John stashed in somewhere in there” (John Carmack’ı bile kıskandıracak bir koleksiyon… Tabii bu arkadaş John’u da bir yerlere sıkıştırmadıysa…).

Kotaku.com: “Is this the most dedicated Doom fan in the world?” (Dünyadaki en özel Doom hayranı mı?).

Ripten.com: “I’m waiting for Carmack to jump out of this guy’s closet” (Bu adamın dolabının içinden Carmack çıkarsa diye bekliyorum).

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>